• azma20
  • azma20
  • azma20
  • azma20
  • azma20
  • azma20
ضمانت اصل بودن کالا
تحویل اکسپرس
تضمین بهترین قیمت
گالری-فروش و پروژه های مشتریان فروشگاه
 
 
مقالات
نکات افزایش طول عمر کولر گازی

نکات افزایش طول عمر کولر گازی

افزایش طول عمر کولر گازی بیشتر از هر چیزی به نحوه مراقبت از آن بستگی دارد که در این مقاله نکات مفیدی را برای افزایش عمر آن بررسی می‌کنیم.
چطوری بفهمیم گاز اسپلیت  تخلیه شده است؟

چطوری بفهمیم گاز اسپلیت تخلیه شده است؟

گاز کولر گازی نقش بسیار مهمی در خنک سازی محیط دارد. در واقع، فرآیند خنک سازی با تبدیل گاز مبرد انجام می‌شود. از این رو اگر این گاز تمام شده باشد یا مقدار آن کافی نباشد، پروسه خنک کردن به درستی انجام نمی‌گیرد. اما چگونه بفهمیم گاز کولر گازی کم شده است؟ در این مطلب به بررسی علائم کمبود گاز اسپلیت یا کم شدن حجم گاز کولر گازی پرداخته‌ایم
مراحل جابجا نمودن اسپلیت

مراحل جابجا نمودن اسپلیت

در برخی مواقع جا به جا نمودن کولر گازی ضروری می باشد. نکاتی جهت جا به جا نمودن کولر گازی دارای اهمیت می باشد که در اینجا به تشریح آنها می پردازیم: موارد اشاره شده در طول نصب بسیار مهم می باشد و کلیه این موارد به صورت عملی  نیز در مجموعه ما ارائه می شود.
گالری فیلم و عکس

مجموعه آزما از سال 1384 با توجه به نیاز شدید شهر به سیستم های تهویه مطبوع  کار خودش را با راه اندازی فروشگاه نماتهویه و فروش  برترین مارکهای کولر گازی دنیا  شروع کرده و پس از چند سال تنها مرکز تخصصی عرضه انواع کولرهای گازی در شهر زاهدان شد.  با توجه به نیاز بیشتر مردم استان و پیشرفت مجموعه تصمیمی مبنی بر راه اندازی فروشگاه لوازم خانگی گرفته شد که از سال 1390 فروشگاه پالیز در زمینه فروش لوازم خانکی برقی کار خودش را با عرضه بهترین برندهای لوازم خانگی شروع کرد. اکنون در سال 1402 با توجه وضعیت سخت  اقتصادی کشور و تورم توانستیم بحمدالله شعبه سوم فروشگاه تخصصی کوارهای گازی را واقع در شهر مشهد مقدس در محدوده خیابان سید رضی (ره) افتتاح کنیم.

آدرس:    شعبه 1 :  نبش دانشگاه 8  مرکز تخصصی کولرهای گازی نماتهویه  05433212178 

             شعبه 2: نبش امیرالمومنین 4  فروشگاه لوازم خانگی پالیز  05433224775

             شعبه 3:  مشهد مقدس: نبش سیدرضی (ه)  28  فروشگاه کولر گازی 09912221055

آدرس شبکه های اجنماعی: azmashahraki@