کولر های کازی جی پلاس با ضمانت گلدایران در نماندگی رسمی استان سیستان و بلوچستان کولر های کازی جی پلاس با ضمانت گلدایران در نماندگی رسمی استان سیستان و بلوچستان

 

 

 

 

 

 

 

کولرهای گازی جی پلاس به دلیل سازگاری با محیط زیست تمام مناطق شهری و روستایی استان سیستان و بلوچستان و قابلیت استفاده در محیط های مختلف آب و هوایی  استا سیستان و بلوچستان یکی از بهترین و محبوبترین کالاهای موجود در بازار استان  در بین مصرف کنندگان می باشد. شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران، یکی از شرکت های زیر مجموعه  گلدیران تولید کننده این برند باکیفیت در ایران می باشد.

 

 

کولرهای گازی جی پلاس به دلیل مشخصات و ویژگی های برجسته خود، مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان  استان سیستان و بلوچستان قرار گرفته است. این کولرها در سه نوع معمولی، اینورتر (کم مصرف) و تروپیکال برای شهرهای زابل . ایرانشهر و چابهار  (قابلیت کارکرد تا دمای 54 درجه سانتیگراد)، با ظرفیت های مختلف از ۹۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ BTU عرضه می شوند.

 

 

 

 

 

                     ویژگیهای برجسته کولرهای گازی جی پلاس:

 

 1. 1 .موتور هوشمند اینورتر روتاری: با وجود تکنولوژى هوشمند اینورتر با کارایی بیشتر و بسیار کم صدا ، زمانى که کولر جی پلاس دماى محیط را به حد سرمایش یا گرمایش مطلوب می رساند، دستگاه به جاى خاموش شدن، به گونه ای هوشمند فعالیت خود را کنترل کرده و به آن ادامه می دهد تا ضمن حفظ هواى مطبوع، مانع از استارت هاى مکرر موتور و مصرف بالاى برق و انرژى شود.
   

 

 1. حسگر‌های هوشمند I-Feel: کولرهاى هوشمند جی پلاس، مجهز به حسگرهاى حرارتى هستند که به کمک آن می توانند دما و شرایط محیط را بررسى کرده و بر اساس آن، دستگاه، دما و سرعت فن را تنظیم می نماید و فعالیت سرمایش یا گرمایش را انجام می دهد.
   

 1. پرتاب باد چهار جهته: توزیع یکنواخت سرمایش و گرمایش از مهم ترین عوامل ایجاد هواى مطبوع در محیط است. وجود قابلیت پرتاب باد چهارجهته در کولرهاى جی پلاس این امر را میسر ساخته است.

 1. صفحه نمایش LED: برای نمایش تنظیمات و اطلاعات مربوط به کولر گازی مورد استفاده قرار می گیرد.
   

 2. سرمایش و گرمایش: وجود هواى مطلوب در هر زمان از سال، با کمترین میزان مصرف انرژى و بدون نیاز به خرید یا استفاده از دستگاه اضافى در منزل، از جمله مزایاى کولر جی پلاس است که باید مورد توجه قرار گیرد. کولر جی پلاس قابلیت تامین سرمایش و گرمایش در کمترین زمان را دارد.
   

 3. قابلیت پرتاب باد تا ده متر: این ویژگی به توزیع هوا در فاصله دورتر از کولر گازی کمک می کند.
   

 4. 7. قابلیت کارکرد مجدد: کولرهاى جی پلاس به گونه اى طراحى شده اند که در صورت قطع و وصل برق، دستگاه با همان تنظیمات اعمال شده قبل از قطع برق، مجددا فعالیت خود را به صورت خودکار آغاز کند.
   

 5. پره های طلایی: ماندگارى بالاى پنل هاى داخلى و خارجى دستگاه که در معرض انواع عوامل محیطى هستند از ملا ک هاى مهم کیفیت دستگاه است. کولر جی پلاس با بهره‌گیری از تکنولوژى Golden Fin مقاومت دستگاه شما را نسبت به خوردگى فین های کندانسور و اوپراتور بیشتر کرده و منجر می شود که مبدل حرارتی عمر طولانی تری داشته باشد.وجود گلدفین برای شهرهای جنوبی استان س و ب مناسب است
   

 6. تصفیه هوای چند لایه: با استفاده از تکنولوژیMulti-Layer Air Purifying هوای محیط توسط چندلایه فیلتر تصفیه می گردد و این امر باعث از بین رفتن ذرات معلق و بوی نامطبوع می شود. این سیستم در شهرستان زابل که دارای آب و هوای غبار آلود و طوفان شن می باشد بسیار گزینه خوبی است.
   

 7. سیستم ضد کپک: با استفاده از تکنولوژی ضد کپک از رشد کپک و مواد سمی در یونیت داخلی جلوگیری می کند.
   

 8. کیفیت ساخت بالا و ظاهر زیبا: کولر گازی جی پلاس با طراحی مقاوم و ظاهری دکوراتیو آماده به نصب در هر محیطی است.
   

 9. رده انرژی A: با استفاده از کمپرسور اینورتر و رده انرژی A، راندمان و بهره وری دستگاه افزایش و مصرف انرژی کاهش می یابد و با توجه به وضعیت معیشتی مردم استان سیستان و بلوچستان جزو بهترین گزینهای اسپلیت می باشد.

 

در مجموع، کولر گازی جی پلاس با ویژگی های متعدد ،کیفیت بالای ساخت و دارای 5 سال ضمانت گلدایران  یک گزینه عالی برای تهویه مطبوع در منازل و محیط های کاری می باشد.

 

 

مجموعه azma20 با دو فروشگاه  نماتهویه و پالیز  نمایندگی رسمی جی پلاس در سراسر استان آماده پاسخگویی به مردم استان سیستان و بلوچستان می باشد.

05433212178 _ 09122076010