• azma20
  • azma20
  • azma20
  • azma20
  • azma20
  • azma20
ضمانت اصل بودن کالا
تحویل اکسپرس
تضمین بهترین قیمت
گالری-فروش و پروژه های مشتریان فروشگاه
 
 
مقالات
کولرگازی کم مصرف _ اینورتر

کولرگازی کم مصرف _ اینورتر

کولرگازی اینورتر چیست ؟ نسل جدید کولرهای گازی یا اسپلیت ها ،کولرهای  اینورتر هستند، که ممکن است مردم به کولرهای گازی اینورتر کولرهای گازی کم مصرف نیز بگویند. اما دلیل اینکه کولرهای اسپلیت اینورتر را به نام کولر گازی کم مصرف می شناسند چیست؟
مقایسه کولر آبی و گازی

مقایسه کولر آبی و گازی

این روزها با افزایش دمای هوا و بخصوص در شهرهای مرکزی و جنوبی کشور نیاز به دستگاه های خنک کننده بیش از پیش احساس می شود. کولرهای گازی و اسپلیت و کولرهای آبی دو مورد از متداول ترین تجهیزات خنک کننده هستند که برای انتخاب و خرید آنها به اطلاعاتی مانند ظرفیت، نوع، برند و آگاهی از قیمت مناسب آنها نیاز دارید.اگرچه هر دو این تجهیزات جهت سرمایش هوا استفاده می شود اما تفاوت های عمده ای با یکدیگر دارند .در ادامه همراه ما باشید تا به تفاوت کولر آبی و کولر گازی به طور مفصل بپردازیم.
گالری فیلم و عکس

مجموعه آزما از سال 1384 با توجه به نیاز شدید شهر به سیستم های تهویه مطبوع  کار خودش را با راه اندازی فروشگاه نماتهویه و فروش  برترین مارکهای کولر گازی دنیا  شروع کرده و پس از چند سال تنها مرکز تخصصی عرضه انواع کولرهای گازی در شهر زاهدان شد.  با توجه به نیاز بیشتر مردم استان و پیشرفت مجموعه تصمیمی مبنی بر راه اندازی فروشگاه لوازم خانگی گرفته شد که از سال 1390 فروشگاه پالیز در زمینه فروش لوازم خانکی برقی کار خودش را با عرضه بهترین برندهای لوازم خانگی شروع کرد. اکنون در سال 1402 با توجه وضعیت سخت  اقتصادی کشور و تورم توانستیم بحمدالله شعبه سوم فروشگاه تخصصی کوارهای گازی را واقع در شهر مشهد مقدس در محدوده خیابان سید رضی (ره) افتتاح کنیم.

آدرس:    شعبه 1 :  نبش دانشگاه 8  مرکز تخصصی کولرهای گازی نماتهویه  05433212178 

             شعبه 2: نبش امیرالمومنین 4  فروشگاه لوازم خانگی پالیز  05433224775

             شعبه 3:  مشهد مقدس: نبش سیدرضی (ه)  28  فروشگاه کولر گازی 09912221055

آدرس شبکه های اجنماعی: azmashahraki@